Wachlarz zajęć, których często ukoronowaniem są czołowe miejsca na turniejach czy zawodach między przedszkolnych.

Proponowana przez nas bogata oferta zajęć powoduje, iż każde dziecko odkrywa w Akademii Smyka swoje talenty i rozbudza pasje.
Do naszych filarowych aktywności należą:
  • zajęcia programowe z wychowania przedszkolnego wzbogacone o: wędrówki, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki do niezwykłych miejsc, zabawy kostiumowe, obchody świąt narodowych, występy i prezentacje, prekursorskie przedsięwzięcia jak nagrywanie płyt, kręcenie filmów...
  • zajęcia językowe - j. angielski
  • warsztaty Art & Fun (artystyczno plastyczne)
  • aktywności rytmiczno-taneczne
  • zajęcia szachowe
  • nauka pływania
  • treningi tenisa ziemnego
  • nauka jazdy na nartach
Ukoronowaniem uczestnictwa w dodatkowych aktywnościach jest udział naszych Smyków w wielu poza przedszkolnych konkursach, turniejach czy zawodach. Możemy się nawet poszczycić sporym gronem laureatów.

Art&Fun
Art&Fun
Art&Fun
Basen
Basen
Basen
Spotkania z książką
Spotkania z książką
Spotkania z książką
Narty
Narty
Narty
Robotyka
Robotyka
Robotyka
Robotyka
Robotyka
Robotyka
Spotkania z ciekawymi ludźmi - Eskimoska
Spotkania z ciekawymi ludźmi - pisarka
Spotkania z ciekawymi ludźmi - ratownik medyczny
Spotkania z ciekawymi ludźmi - stomatolog
Spotkania z ciekawymi ludźmi - trener tenisa i pisarz
Spotkania z ciekawymi ludźmi - trener tenisa i pisarz
Doświadczenia
Doświadczenia
Doświadczenia
Doświadczenia
Nasi partnerzy
WARTA FENOM Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z póĽn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top