Serdecznie zapraszamy do naszej "Akademii Absolwenta"
- szkoły języka angielskiego dla dzieci.Jest ona kontynuacja programu języka angielskiego realizowanego w ramach przedszkola "Akademia Smyka".
Zachęcamy również do udziału dzieci, które ukończyły inne przedszkola i chcą aby angielski nie był dla nich językiem obcym.
Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach do 6 dzieci.
Autorami zajęć są anglistki uniwersyteckie,
które na co dzień realizują zajęcia językowe w Przedszkolach Akademia Smyka.Nasi partnerzy
WARTA FENOM Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z póĽn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top