Język angielski nie jest u nas językiem obcym.

Proces nauczania języka angielskiego jest objęty naszym programem autorskim, nad którego realizacją i dalszym rozwojem czuwają angliści. Język angielski jest naszym drugim językiem komunikacji. Towarzyszy dzieciom przez cały dzień. Są one inspirowane do mówienia w tym języku, zadawania pytań, odpowiadania. Codziennie rano oraz po południu dzieci mają zorganizowane zajęcia językowe. Uczą się na nich nowych piosenek, gier i zabaw, poznają z nowych bohaterów książek i filmów. Nasz program nauki języka angielskiego zapoznaje dzieci również z historią , zwyczajami i kulturą krajów angielskiego obszaru językowego. W ramach tych tematów obchodzimy barwne i ciekawe święta danych narodów. Poznajemy nawet ich kulinaria. Uzupełnieniem oraz urozmaiceniem codziennej przygody z językiem angielskim są barwne podręczniki i zeszyty ćwiczeń z renomowanych wydawnictw na rynku światowym Językiem angielskich włada również nasz pozostały personel pedagogiczny i administracyjny.
Nasi partnerzy
WARTA FENOM Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z póĽn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top